Choď na obsah Choď na menu
 


skupina GIRLS

16. 1. 2011

Michaela

Mám 12 rokov a mojou hlavnou záľubou je skúšanie vecí v kabínke obchodu, kde sa ku mne často pripoja aj moje parťáčky z Girls. Bývam v Lužiankach pri Nitre, kde sa celú zimu korčuľujem na dedinskom jazere. Môj obľúbený predmet na ZŠ je voľná hodina. Som veľká športovkyňa a zarytá skejtáčka, dokonca už viem aj trochu skákať. :) Okrem spevu ma veľmi baví aj herectvo, raz za čas si zahrám v nitrianskom divadle Andreja Bagara.

Barbora a Sára o Michaele: Miša je z nás asi najrozumnejšia, ale je taký malý nerváčik. Je na seba veľmi prísna a trpí utkvelou predstavou, že spadne počas choreografie. Stále si spieva v sprche a ako jediná z nás rozpráva spisovnou ľúbozvučnou Slovenčinou. :)

 

Barbora

Spievať som začala vďaka mojej o 2 roky staršej ségre (ja mám 12), s ktorou mám úžasný vzťah. Mohli ste ma s ňou vidieť aj v Gala časti Mini Talent Show. Spoločne si doma každý deň spievame všelijaké karaoke. Okrem domáceho spevu a tanca chodím už 2 roky na spev do ZUŠky v Trnave, kde aj bývame. Mojou ďalšou záľubou je jedenie zemiakového pyré, najlepšie je od mojej maminy.

Sára a Michaela o Barbore: Barbora je náš najzábavnejší člen. Nevydrží sa nesmiať dlhšie ako minútu, a každého tým nakazí, takže je s ňou vždy sranda. Je to skutočný živel, ústa sa jej len tak ľahko nezavrú a niekedy je taká akčná, že ju stratíme a nevieme ju nájsť. A má veľmi pekný trnavský prízvuk. :)

 

Sára

Som rodená blaváčka a už od malička ma to ťahá k spevu a herectvu. Mám 11 rokov a som šiestačka. Všetok voľný čas som donedávna trávila nacvičovaním a hraním v muzikálovom divadle Alkana. Mojou najobľúbenejšou postavou, ktorú som zatiaľ hrala patrí suverénne Pipi Dlhá Pančucha. Teraz sa však naplno venujem Girls, takže od herectva mám prestávku. Rada športujem, venujem sa atletike a často navštevujem bratislavský športový tábor Rýchla Rota.

Michaela a Barbora o Sáre: Sáru prezývame čajočka. Dosť veľa času trávi pred zrkadlom. Tanec jej z nás troch ide asi najlepšie. Ale to len preto, že je z Bratislavy a ako jediná tým pádom na väčšinu našich stretnutí nemusí cestovať a má viac času na nacvičenie choreografie! ;-)

http://nd04.jxs.cz/877/466/4387b651c3_68628451_o2.jpg

 

 skupina-girls.sk

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

caca zdroj!

(woolfy, 16. 1. 2011 20:23)