Choď na obsah Choď na menu
 


OMG, prečo lyže?!

28. 12. 2010

Máš rada zimu? Ja veľmi! Lyžuješ sa alebo snowboarduješ? Ja oboje! Nastáva tu však problém Lyže vs. snowboard...

Trendy

Na otázku čo je viac trendy asi vieš odpoveď- SNOWBOARD....

Ale, keď ti rodičia nechcú kúpiť snowboard, či už preto lebo je to drahé alebo pre niečo iné, lyže sa tiež môžu stať trendy...

 

Lyžovanie

Určite si jedna z tých, ktorá nemá práve najkrajšie lyže..nevadí! Aj keď sa lyžuješ, môžeš byť trendy a cool!! Postupuj nasledovne :

kúp si trendy palice.. palice ROXY nestoja veľa a sú veľmi pekné...

Lyže ozdob. ak máš doma nálepky a máš nejaké nudné lyže, polep ich napr. kvetinkami, smajlíkmi...

Buď trendy na svahu . Do prilby si zastrč slúchadlá a choď pohodlne ale dostatočne rýchlo. Keď padneš, nekop, nerev na celý kopec. Zasmej sa na tom , postav sa a choď dalej

Lyžiarky. V lyžiarkach sa veľmi zle chodí...  no aj na to je riešenie! Lyžiarky si vysteľ vatou. Tam kde sú ti nepohodlné!

Prilba. ak musíš nosiť prilbu, ale na peknú nemáte peniaze kúp si v športovom obchode farebné uši, ktoré sa nalepia na prilbu. Ja mám na prilbe ružové, a vyzerá to super!

nezáleží a tom, či sa lyžuješ alebo snowboarduješ! obydvoje je super!!

 

V dnešnej dobe sú kvalitné snowboardy drahé, a to nie je jediný dôvod.. naučiť sa je veľmi ťažké. Ale možno raz keď si našetríš začneš aj snowboardovať...držím palce!

 

by čačika

kopíruj so zdrojom!

 

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

WaW

(Roxy, 24. 1. 2011 11:56)

Super článok,mno ja závodne lyžujem a mám krásne lyže,nuž to sa o bunde povedť nedá,môj ocinko rozhodol: !musí byť pretekárska! a thaq je pretekárska aj s chráničmi na lakťoch o brány ale nechutnááá!!!!!A čo stoja tie ROXY palice???

ja len že...

(Woolfy, 29. 12. 2010 18:11)

ja som minule prvý krát stále na snowboarde a za 20-30 minút som išla normálne na kopec a už som ani moc nepadala ale tak hej, je to ťažšie než lyže.